Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
 • E-mail: galwanizacja@ketiw.plgalwanizacja@ketiw.pl

Masz problem? Zadzwoń!
Podpowiemy, Doradzimy...

(+48 22) 786 01 93

 • PL
 
 
 
 
 
 
 
Services
 
Deinstleistung
 
Polecamy

Cynkowanie elektrolityczne

 • białe
 • niebieskie
 • żółte
 • oliwkowe
 • czarne

 

Cynkujemy detale od najmniejszych do dużych: 6,3m dł.

 

 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [19-11-2019]: 62
Wizyt ogółem: 180195
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 2

wielkość tekstu: A A A

O Firmie

 

KETIW jest firmą o -letniej tradycji rodzinnej

Drogi Kliencie,

W 1982 roku Józef Borek otworzył zakład pod nazwą "Ślusarstwo - Galwanizatorstwo". W trudnych warunkach rozpoczął produkcję. Pierwszym asortymentem były uchwyty i podstawki do szklanek oraz popielniczki obrotowe. Detale do wyrobów niklowano we własnej galwanizerni.

Po trzech latach działalności zaczęto poszukiwania nowego asortymentu, który mógłby być produkowany na istniejącym parku maszynowym i znalazłby odbiorców. W porozumieniu z Fabryką Traktorów – "URSUS" w Warszawie rozpoczęto produkcję części zamiennych do traktorów i maszyn rolniczych. Odbiorcami były firmy handlowe – "Agroma".

Asortyment obejmował zatyczki, a następnie spinacze do burt. W 1989 roku rozpoczęła się wielka transformacja ustrojowo-gospodarcza. Dotychczasowe rynki zbytu zaczęły się szybko kurczyć. Wchodzący wolny rynek wszystko zmienił w dotychczasowym "porządku". To nadszarpnęło również kondycję nieźle prosperującego zakładu. Zbiegło się to również z zakończeniem działalności gospodarczej dotychczasowego właściciela Józefa Borka (tragiczna śmierć 06.07.1991 r.).

Od połowy sierpnia 1991 roku dalszą działalność podejmuje Dorota Brzuzy (córka zmarłego) nie zmieniając nazwy zakładu – nadal "Ślusarstwo - Galwanizatorstwo". Jako pełnomocnik pracuje w firmie Jadwiga Borek - mama Doroty Brzuzy. W roku 1993 mąż Doroty Brzuzy - Witold otwiera w zakładzie działalność galwanizacyjną i w tym momencie oboje małżonkowie łączą swoje zakłady w jedną firmę pod nazwą Z.P.U.H. KETIW S.C.

Czynią starania znalezienia się na rynku zbytu. Razem udoskonalają i rozszerzają dotychczasową produkcję, stawiając na estetykę i konkurencyjną cenę. Zmieniają park maszynowy. Powyższe działania przynoszą pozytywne rezultaty. W roku 2001 właściciele całkowicie modernizują i rozbudowują budynki, w których znajduje się firma oraz Unowocześniaja stanowiska pracy i warunki socjalne.

Wyraźnie zwiększa się dzięki temu liczba klientów i odbiorców firmy "KETIW", między innymi: "TRW Steering Systems Poland Sp. z o.o.", "Daewoo FSO" Warszawa, Zakłady Mechaniczne "URSUS", hurtownie rolno-przemysłowe: "AGRO-RAMI", "FARMER", "AGROMA Kalisz". W 2004 r. firma Z.P.U.H. KETIW S.C. wdraża System Zarządzania Jakością ISO 9001-2000, a w 2006 r. ISO TS.

Niklujemy i cynkujemy detale o różnych rozmiarach,
najmniejsze oraz wielkogabarytowe!

Obecnie wykonujemy najwyższej jakości usługi w zakresie galwanizacji, tj. cynkowanie, cynowanie, miedziowanie, niklowanie, srebrzenie. Pokrycia galwaniczne testujemy we własnej komorze solnej. Polecamy cynkowanie elektrolityczne: białe, niebieskie, żółte, oliwkowe i czarne. Cynkujemy detale od najmniejszych do dużych – 6,3 m długości. Cynkujemy również ZnAl.

Niklujemy detale od najmniejszych do dużych – 1m długości. Wykonujemy nikiel ozdobny. Zgodnie z wymogami Unii Europejskiej, w trosce o środowisko naturalne w galwanizerni używamy najnowszych technologii. Współpracujemy z wieloma czołowymi zakładami przemysłowymi branży motoryzacyjnej: "TRW", "FIAT", oraz innymi. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie ślusarstwa, wibrowania i gratowania metali.

Polityka jakości

Nadrzędnym celem firmy jest doskonalenie, rozwój, identyfikacja potrzeb oraz spełnianie wymagań klientów, gwarantujące im pełną satysfakcję z naszych wyrobów i usług.

Strategiczne cele naszej polityki jakości:

 • Budowanie wizerunku wiarygodnego partnera
 • Współpraca z klientami oparta na wzajemnym zaufaniu
 • Monitorowanie i utrzymywanie zatwierdzonych parametrów procesów galwanicznych
 • Terminowa realizacja zleceń klientów
 • Efektywne zarządzanie posiadanymi zasobami
 • Spełnienie wymagań przepisów nadrzędnych związanych z działalnością firmy
 • Doskonalenie i rozwój systemu zarządzania jakością
 • Utrzymywanie wysokiej jakości usług
 • Ciągłe doskonalenie naszego Systemu Zarządzania Jakością

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy,
Witold i Dorota Brzuzy

 
 
 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]